G9 WGB-A Oven Steamer llambë mbajtës CE T300 High Temperatura Rezistenca - China Haimen Xinrong Electric

G9 WGB-A Oven Steamer llambë mbajtës CE T300 Lartë Temperatura Rezistenca

Përshkrim i shkurtër:

bashkë Haimen Xinrong elektrike., ltd është e specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, e cila është përdorur për furrë me gaz, furrë elektrike, furrë të pastër me avull, furrë me avull dhe kështu me radhë. Foto tregon produktin tonë të fundit: G9 furrës llambë mbajtës i serisë WGB. Ata kanë karakteristikat e rezistencës temperaturë të lartë. Fabrika jonë ka kaluar ISO: 9001: 2000 sistemit të çertifikimit të cilësisë, produkt ka CE, RoHS dhe certifikimit të tjera, ne sinqerisht shpresojmë që të Merc vendas dhe të huaj ...


 • Termat pagesës: D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Avantazhet tona

  Produkt Tags

  bashkë Haimen Xinrong elektrike., ltd është e specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, e cila është përdorur për furrë me gaz, furrë elektrike, furrë të pastër me avull, furrë me avull dhe kështu me radhë. Foto tregon produktin tonë të fundit: G9 furrës llambë mbajtës i serisë WGB. Ata kanë karakteristikat e rezistencës temperaturë të lartë. Fabrika jonë ka kaluar ISO: 9001: 2000 sistemit të çertifikimit të cilësisë, produkt ka CE, RoHS dhe certifikimit të tjera, ne sinqerisht shpresojmë që tregtarët vendas dhe të huaj për të pyetur, të ndërmarrë OEM dhe ODM urdhërat. Në të njëjtën kohë, ne kemi 20 vjet përvojë furrë industrisë, kështu që ne kemi një kuptim të thellë të produkteve të industrisë, efikasitetin e zhvillimit të produktit.

  Parametrat e produktit

  WGB

   

  WGBA

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme Blej G9 mbajtës llambë bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Pjesët janë mbledhur dhe prodhuar nga kompania, kështu që është e mirë për të kontrolluar dy koston dhe cilësinë;

  2. Sistemi Complete kompani, proces të përsosur industrial;

  3. Ne jemi me përvojë dhe të ofrojë produkte për shumë kompani;

  4. Certifikata e plotë për të siguruar cilësinë e produktit;

  5. pas Perfect - shitjes shërbimi për kënaqësinë e konsumatorëve.

   

  Profili i kompanisë

  Haimen Xinrong Electric Co, Ltd, themeluar në vitin 1999, një prodhues i specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e mbajtësit furrë llambë.

  Ne ofrojmë lloje të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, furrë mbajtës ynë llambë përdorur zakonisht për furrë me gaz, furrë të pastër me avull, furrë me avull, ndriqimit furrë.

  900

   

  Procesi i prodhimit

  流程图

   

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme të blerë mbajtës furrë llambë bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.