E14 X555-54 Lartë Temperatura Rezistenca Oven llambë mbajtës - China Haimen Xinrong Electric

E14 X555-54 Lartë Temperatura Rezistenca Oven llambë mbajtës

Përshkrim i shkurtër:

bashkë Haimen Xinrong elektrike., ltd është e specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, e cila është përdorur për furrë me gaz, furrë elektrike, furrë të pastër me avull, furrë me avull dhe kështu me radhë. Foto tregon produktin tonë të fundit: E14 furrës mbajtës llambë e X555-54 serisë cila është e ndarë në tri lloje: X555-54H, X555-54V dhe X555-54X.They kanë karakteristikat e rezistencës temperaturë të lartë. Fabrika jonë ka kaluar ISO: 9001: 2000 sistemit të çertifikimit të cilësisë, produkt ka CE, RoHS dhe othe ...


 • Termat pagesës: D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Avantazhet tona

  Produkt Tags

  bashkë Haimen Xinrong elektrike., ltd është e specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, e cila është përdorur për furrë me gaz, furrë elektrike, furrë të pastër me avull, furrë me avull dhe kështu me radhë. Foto tregon produktin tonë të fundit: E14 furrës mbajtës llambë e X555-54 serisë cila është e ndarë në tri lloje: X555-54H, X555-54V dhe X555-54X.They kanë karakteristikat e rezistencës temperaturë të lartë. Fabrika jonë ka kaluar ISO: 9001: 2000 sistemit të çertifikimit të cilësisë, produkt ka CE, RoHS dhe certifikimit të tjera, ne sinqerisht shpresojmë që tregtarët vendas dhe të huaj për të pyetur, të ndërmarrë OEM dhe ODM urdhërat. Në të njëjtën kohë, ne kemi 20 vjet përvojë furrë industrisë, kështu që ne kemi një kuptim të thellë të produkteve të industrisë, efikasitetin e zhvillimit të produktit.

  Parametrat e produktit

   a1 (1)

  Numri i modelit.

  X555-54H

  instalim

  goditjen faceplate

  llambë Lloji

  E14 220-240V 15 / 24W Oven llambë

  Glass Cover

  Soda Lime Glass

  Terminal

  250 Mashkull Terminal 90 ℃

  llambë Base

  qeramike mbajtës llambë

  Temperatura maksimale

  300 ℃

  i miratuar

  a1 (2) 

  Dimensionet e përgjithshme (㎜)

  a1 (3)

  a1 (4) 

  a1 (11)

  a1 (6)

   

   

  a1 (7) 

  Numri i modelit.

  X555-54V

  instalim

  goditjen faceplate

  llambë Lloji

  E14 220-240V 15 / 24W Oven llambë

  Glass Cover

  Soda Lime Glass

  Terminal

  250 Mashkull Terminal 180 ℃

  llambë Base

  qeramike mbajtës llambë

  Temperatura maksimale

  300 ℃

  i miratuar

   a1 (2)

  Dimensionet e përgjithshme (㎜)

   

  a1 (9)

  a1 (10)

  a1 (11)

  a1 (12) 

   

   a1 (13)

  Numri i modelit.

  X555-54X

  instalim

  goditjen faceplate

  llambë Lloji

  E14 220-240V 15 / 24W Oven llambë

  Glass Cover

  Soda Lime Glass

  Terminal

  250 Mashkull Terminal 45 ℃

  llambë Base

  qeramike mbajtës llambë

  Temperatura maksimale

  300 ℃

  i miratuar

  a1 (2) 

  Dimensionet e përgjithshme (㎜)

   a1 (14)

  a1 (15)

  a1 (16)

  a1 (17)


  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme Blej llambë E14 mbajtës bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Pjesët janë mbledhur dhe prodhuar nga kompania, kështu që është e mirë për të kontrolluar dy koston dhe cilësinë;

  2. Sistemi Complete kompani, proces të përsosur industrial;

  3. Ne jemi me përvojë dhe të ofrojë produkte për shumë kompani;

  4. Certifikata e plotë për të siguruar cilësinë e produktit;

  5. pas Perfect - shitjes shërbimi për kënaqësinë e konsumatorëve.

   

  Profili i kompanisë

  Haimen Xinrong Electric Co, Ltd, themeluar në vitin 1999, një prodhues i specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e mbajtësit furrë llambë.

  Ne ofrojmë lloje të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, furrë mbajtës ynë llambë përdorur zakonisht për furrë me gaz, furrë të pastër me avull, furrë me avull, ndriqimit furrë.

  900

   

  Procesi i prodhimit

  流程图

   

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme të blerë mbajtës furrë llambë bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.