E14 18-40W halopgjen Bulbs Oven Steamer Lamp T300 High Temperatura Rezistenca - China Haimen Xinrong Electric

E14 18-40W halopgjen Bulbs Oven Steamer Lamp T300 Lartë Temperatura Rezistenca

Përshkrim i shkurtër:

Halopgjen llambë furrë është prodhuar nga Haimen Xinrong Electric Co, Ltd.Our fabrikë llambë themeluar në vitin 1999, dhe të gjitha produktet tona në përputhje me quality.This lloj ndërkombëtar të E14 llambë halopgjen furrë drita është përmbajtje optimale halogjen për temperaturë të lartë, dhe ne i përdorim zam importuar, temperaturë të lartë saldim resustant kallaj dhe materiale të tjera të lartë temperaturë të qëndrueshëm dhe harton për të garantuar E14 furrë halopgjen llambë kalojnë testin Whirlpool termike rrethi në 300 rrethanë ℃ temperaturë të lartë. Halopgjen llambë 1. ...


 • Termat pagesës: D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Avantazhet tona

  Produkt Tags

  Halopgjen llambë furrë është prodhuar nga Haimen Xinrong Electric Co, Ltd.Our fabrikë llambë themeluar në vitin 1999, dhe të gjitha produktet tona në përputhje me quality.This lloj ndërkombëtar të E14 llambë halopgjen furrë drita është përmbajtje optimale halogjen për temperaturë të lartë, dhe ne i përdorim zam importuar, temperaturë të lartë saldim resustant kallaj dhe materiale të tjera të lartë temperaturë të qëndrueshëm dhe harton për të garantuar E14 furrë halopgjen llambë kalojnë testin Whirlpool termike rrethi në 300 rrethanë ℃ temperaturë të lartë.

  Halopgjen llambë
  Përmbajtja 1. Optimum halopgjen për temperaturë të lartë.
  2. tela Shkon për kontakt të besueshëm në temperatura të larta.
  3. përshtatshme për piroliza (lejueshëm ambientit Temperatura 300 ° C).
  4. Jeta mesatare: 2,000 h
  5.100% dimmable
  6. Baza: E14

  E14 卤 泡 18-40W

  1_04

   

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme Blej llambë E14 mbajtës bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Pjesët janë mbledhur dhe prodhuar nga kompania, kështu që është e mirë për të kontrolluar dy koston dhe cilësinë;

  2. Sistemi Complete kompani, proces të përsosur industrial;

  3. Ne jemi me përvojë dhe të ofrojë produkte për shumë kompani;

  4. Certifikata e plotë për të siguruar cilësinë e produktit;

  5. pas Perfect - shitjes shërbimi për kënaqësinë e konsumatorëve.

   

  Profili i kompanisë

  Haimen Xinrong Electric Co, Ltd, themeluar në vitin 1999, një prodhues i specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e mbajtësit furrë llambë.

  Ne ofrojmë lloje të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, furrë mbajtës ynë llambë përdorur zakonisht për furrë me gaz, furrë të pastër me avull, furrë me avull, ndriqimit furrë.

  900

   

  Procesi i prodhimit

  流程图

   

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme të blerë mbajtës furrë llambë bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.