E14 15W flaktë Bulbs Oven Lamp RoHS CE 110-130V 220-240V - China Haimen Xinrong Electric

E14 15W flaktë Bulbs Oven Lamp RoHS CE 110-130V 220-240V

Përshkrim i shkurtër:

Xinrong Electric gjithashtu ju ofrojnë çmimin më të mirë E14 llambë 15W furrë në China.Welcome për të blerë 15 vat llambë tonë furrë. Ky lloj i llambë furrë është vakum ose injeksion me gaz joaktive, dhe ne përdorim zam importuar, rezistenca ndaj saldim temperaturë të lartë dhe materiale rezistente temperaturë të lartë për të hartuar llambë për garantimin furrë drita llambë tonë E14 15W mund të kalojnë Whirlpool testin termike rrethi në 300 ° C temperaturë të lartë circumstance.So Xinrong Electric është zgjedhja juaj e mençur nëse llambë furrë të lehta ose Ove ...


 • Termat pagesës: D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Avantazhet tona

  Produkt Tags

  Xinrong Electric gjithashtu ju ofrojnë çmimin më të mirë E14 llambë 15W furrë në China.Welcome për të blerë 15 vat llambë tonë furrë. Ky lloj i llambë furrë është vakum ose injeksion me gaz joaktive, dhe ne përdorim zam importuar, rezistenca ndaj saldim temperaturë të lartë dhe materiale rezistente temperaturë të lartë për të hartuar llambë për garantimin furrë drita llambë tonë E14 15W mund të kalojnë Whirlpool testin termike rrethi në 300 ° C temperaturë të lartë circumstance.So Xinrong Electric është zgjedhja juaj e mençur qoftë furra llambë të lehta ose mbajtës furrë llambë!

  Produkt Piktura e 15 vat llambë Drita e Furrës

  E14 灯泡 15W

  Specifikime produkti për E14 llambë 15W furrë

  Ne prodhojnë dy lloje E14 15 vat llambë furrë: E14 25W T300 110-130V dhe E14 15W T300 220-240V llambë furrë

  TIM 图片 20180704144508

  llambë Diametri 

  25 vat furrë llambë .png1_03

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme Blej bulbs E14 bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Pjesët janë mbledhur dhe prodhuar nga kompania, kështu që është e mirë për të kontrolluar dy koston dhe cilësinë;

  2. Sistemi Complete kompani, proces të përsosur industrial;

  3. Ne jemi me përvojë dhe të ofrojë produkte për shumë kompani;

  4. Certifikata e plotë për të siguruar cilësinë e produktit;

  5. pas Perfect - shitjes shërbimi për kënaqësinë e konsumatorëve.

   

  Profili i kompanisë

  Haimen Xinrong Electric Co, Ltd, themeluar në vitin 1999, një prodhues i specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e mbajtësit furrë llambë.

  Ne ofrojmë lloje të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, furrë mbajtës ynë llambë përdorur zakonisht për furrë me gaz, furrë të pastër me avull, furrë me avull, ndriqimit furrë.

  900

   

  Procesi i prodhimit

  流程图

   

  Mirë se vini për të blerë ose me shumicë cilësi të lartë dhe të qëndrueshme të blerë mbajtës furrë llambë bëra në Kinë nga fabrika tonë. Xinrong elektrike është një nga prodhuesit dhe furnizuesit të tilla në Kinë. Dhe shërbimi përshtatur dhe mostra të lirë janë gjithashtu në dispozicion.