Profili i kompanisë

Haimen Xinrong Electric Co, Ltd,  themeluar në vitin 1999, një prodhues i specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e  mbajtësit furrë llambë . Ne jemi të vendosur në Liuhao Town, Haimen City, pranë portit të Shangait, me qasje të përshtatshëm të transportit. Të gjitha produktet tona në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe janë vlerësuar në masë të madhe në tregje të ndryshme në të gjithë botën. 

Ne ofrojmë lloje të ndryshme të mbajtësit furrë llambë, furrë mbajtës ynë llambë përdorur zakonisht për furrë me gaz, furrë të pastër me avull, furrë me avull, ndriqimit furrë. Produktet eksportohen kryesisht në Itali, Turqi, Lindja e Mesme dhe vende dhe rajone të tjera me cilësinë tonë të shkëlqyer, çmim preferencial, me gjithë zemër për shërbimin e konsumatorëve vendas dhe të huaj!

sdfsdf (1)

Çdo personelit në kompaninë tonë shërben çdo klient botën me parimet: Shërbimi ngrohtësisht është në para; kontrollin cilësia është baza e zhvillimit; reputacioni është baza e mbijetesës. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju mund të na kontaktoni në çdo kohë dhe ne do t'ju përgjigjen sa më shpejt të jetë e mundur.

Nëse jeni të interesuar në ndonjë nga produktet tona ose do të donte për të diskutuar një mënyrë të përshtatur, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne po shohim përpara për krijimin e marrëdhënieve të suksesshme të biznesit me klientë të rinj nga e gjithë bota.

ccvcvcv


WhatsApp Online Chat !