Rreth nesh

Haimen Xinrong Electric Co, Ltd, themeluar në vitin 1999, një prodhues i specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e  mbajtësit furrë llambë . Ne jemi të vendosur në Liuhao Town, Haimen City, pranë portit të Shangait, me qasje të përshtatshëm të transportit. Të gjitha produktet tona në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe janë vlerësuar në masë të madhe në tregje të ndryshme në të gjithë botën.

  • 5931a1402
  • ea476bd32
WhatsApp Online Chat !