G9 WGB-печка Пароброд Светилка Носителот CE T300 висока температура отпор - Кина Haimen Xinrong Електричен

G9 WGB-печка Пароброд Светилка Носителот CE T300 висока температура отпор

Краток опис:

Haimen xinrong електрични ко., Ltd е специјализирана за производство на различни видови на печка носителот светилка, која се користи за печка на гас, електрична печка, чиста пареа печка, пареа печка и така натаму. Сликата го прикажува нашиот најнов производ: носителот на G9 печка светилка на серијата WGB. Тие ги имаат карактеристиките на висока температура отпор. Нашата фабрика има положено ISO: 9001: 2000 за квалитет систем за сертификација, производот има CE, ROHS сертификација и други, ние искрено со нетрпение очекуваме да се домашни и странски Merc ...


 • Начин на плаќање: D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  нашите предности

  Тагови производ

  Haimen xinrong електрични ко., Ltd е специјализирана за производство на различни видови на печка носителот светилка, која се користи за печка на гас, електрична печка, чиста пареа печка, пареа печка и така натаму. Сликата го прикажува нашиот најнов производ: носителот на G9 печка светилка на серијата WGB. Тие ги имаат карактеристиките на висока температура отпор. Нашата фабрика има положено ISO: 9001: 2000 за квалитет систем за сертификација, производот има CE, ROHS сертификација и други, ние искрено со нетрпение очекуваме да се домашни и странски трговци да се распрашува, да се преземат ОЕМ и ODM наредби. Во исто време, ние имаме 20 години печка искуство во индустријата, така што можеме да имаат длабоко разбирање на индустриски производи, ефикасноста на развој на производот.

  Параметри на производот

  WGB

   

  WGBA

  Добредојдовте да се купи на големо или на високо квалитетни и издржливи носителот Купи G9 светилка направени во Кина од нашата фабрика. Xinrong Електрични е еден од водечките како производители и добавувачи во Кина. И кориснички услуги и бесплатен примерок се исто така достапни.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. делови се собраа и произведени од страна на компанијата, па затоа е најдобро да се контролираат трошоците и квалитетот;

  2. Комплетен систем компанија, совршен индустриски процес;

  3. Ние сме искусни и да се обезбеди производи за многу компании;

  4. Пополнете сертификат за да се обезбеди квалитетот на производот;

  5. Совршен по услуга - продажба на задоволството на клиентите.

   

  Профил на компанијата

  Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd основана во 1999 година, професионален производител специјализирана за истражување, развој и производство на рерната носителот светилка.

  Ние нудиме различни видови на печка носителот светилка, нашата печка држачот на сијалицата обично се користи за печка на гас, чиста пареа печка, пареа печка, печка нежните.

  900

   

  процесот на производство

  流程图

   

  Добредојдовте да се купи на големо или на високо квалитетни и издржливи купи печка носителот светилка направени во Кина од нашата фабрика. Xinrong Електрични е еден од водечките како производители и добавувачи во Кина. И кориснички услуги и бесплатен примерок се исто така достапни.