G9 18-40W халогени светилки Шпорет светилки ROHS, CE Шпорет Пароброд Лампи - Кина Haimen Xinrong Електричен

G9 18-40W халогени светилки Шпорет светилки ROHS, CE Шпорет Пароброд Лампи

Краток опис:

сијалицата халогени печка е произведен од страна Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd.Our крушка фабрика основана во 1999 година, а сите наши производи се во согласност со меѓународните quality.This вид на E14 халогени печка сијалица е оптимална содржина халоген за висока температура, и ние ги користиме увезени лепак, висока температура resustant калај заварување и други отпорни на висока температура материјали и дизајни за да се гарантира E14 сијалица халогени печка помине Вител топлинска тест круг во 300 ℃ висока температура околност. Халогени светилки 1. ...


 • Начин на плаќање: D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  нашите предности

  Тагови производ

  сијалицата халогени печка е произведен од страна Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd.Our крушка фабрика основана во 1999 година, а сите наши производи се во согласност со меѓународните quality.This вид на E14 халогени печка сијалица е оптимална содржина халоген за висока температура, и ние ги користиме увезени лепак, висока температура resustant калај заварување и други отпорни на висока температура материјали и дизајни за да се гарантира E14 сијалица халогени печка помине Вител топлинска тест круг во 300 ℃ висока температура околност.

  Халогени светилки
  1. Оптимална Халогени содржина за висока температура.
  2. Калено жица за сигурен контакт на високи температури.
  3. Погоден за пиролиза (Дозволена Температура на околината до 300 ° C).
  4. Просечен животен: 2.000 h
  5.100% се регулира со потенциометар
  6. База: G9

  G9 卤 泡 18-40W

  1_04

   

  Добредојдовте да се купи на големо или на високо квалитетни и издржливи носителот Купи G9 светилка направени во Кина од нашата фабрика. Xinrong Електрични е еден од водечките како производители и добавувачи во Кина. И кориснички услуги и бесплатен примерок се исто така достапни.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. делови се собраа и произведени од страна на компанијата, па затоа е најдобро да се контролираат трошоците и квалитетот;

  2. Комплетен систем компанија, совршен индустриски процес;

  3. Ние сме искусни и да се обезбеди производи за многу компании;

  4. Пополнете сертификат за да се обезбеди квалитетот на производот;

  5. Совршен по услуга - продажба на задоволството на клиентите.

   

  Профил на компанијата

  Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd основана во 1999 година, професионален производител специјализирана за истражување, развој и производство на рерната носителот светилка.

  Ние нудиме различни видови на печка носителот светилка, нашата печка држачот на сијалицата обично се користи за печка на гас, чиста пареа печка, пареа печка, печка нежните.

  900

   

  процесот на производство

  流程图

   

  Добредојдовте да се купи на големо или на високо квалитетни и издржливи купи печка носителот светилка направени во Кина од нашата фабрика. Xinrong Електрични е еден од водечките како производители и добавувачи во Кина. И кориснички услуги и бесплатен примерок се исто така достапни.

 • WhatsApp Online Chat !