E14 15W Светилки со вжарено Шпорет светилки ROHS, CE 110-130V 220-240V - Кина Haimen Xinrong Електричен

E14 15W Светилки со вжарено Шпорет светилки ROHS, CE 110-130V 220-240V

Краток опис:

Xinrong Електрични исто така, ќе им понуди најдобра цена E14 15W сијалица печка во China.Welcome да ги купите на нашиот ламба на рерната 15 вати. Овој вид на крушка печка е вакуум или инјекција со неактивни гас, и ние ги користиме увезени лепак, отпорност на висока температурата на лемење и висока температура отпорни материјали за дизајн на сијалица за гарантирање на нашата печка сијалица E14 15W може да помине Вител топлинска тест круг во 300 ° C висока температура circumstance.So Xinrong Електрични е мудар избор дали печка сијалица или Ове ...


 • Начин на плаќање: D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  нашите предности

  Тагови производ

  Xinrong Електрични исто така, ќе им понуди најдобра цена E14 15W сијалица печка во China.Welcome да ги купите на нашиот ламба на рерната 15 вати. Овој вид на крушка печка е вакуум или инјекција со неактивни гас, и ние ги користиме увезени лепак, отпорност на висока температурата на лемење и висока температура отпорни материјали за дизајн на сијалица за гарантирање на нашата печка сијалица E14 15W може да помине Вител топлинска тест круг во 300 ° C висока температура circumstance.So Xinrong Електрични е мудар избор дали печка сијалица или печка носителот светилка!

  Производ Слики од 15 вати печка сијалица

  灯泡 15W E14

  Спецификација на производот на E14 15W сијалица на рерната

  Ние произведуваме два вида E14 15 вати светилка рерната: 110-130V T300 25W E14 и E14 15W T300 220-240V ламба на рерната

  ТИМ 图片 20180704144508

  сијалица Дијаметар 

  25 вати печка .png1_03

  Добредојдовте да се купи на големо или на високо квалитетни и издржливи Купи е14 светилки направени во Кина од нашата фабрика. Xinrong Електрични е еден од водечките како производители и добавувачи во Кина. И кориснички услуги и бесплатен примерок се исто така достапни.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. делови се собраа и произведени од страна на компанијата, па затоа е најдобро да се контролираат трошоците и квалитетот;

  2. Комплетен систем компанија, совршен индустриски процес;

  3. Ние сме искусни и да се обезбеди производи за многу компании;

  4. Пополнете сертификат за да се обезбеди квалитетот на производот;

  5. Совршен по услуга - продажба на задоволството на клиентите.

   

  Профил на компанијата

  Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd основана во 1999 година, професионален производител специјализирана за истражување, развој и производство на рерната носителот светилка.

  Ние нудиме различни видови на печка носителот светилка, нашата печка држачот на сијалицата обично се користи за печка на гас, чиста пареа печка, пареа печка, печка нежните.

  900

   

  процесот на производство

  流程图

   

  Добредојдовте да се купи на големо или на високо квалитетни и издржливи купи печка носителот светилка направени во Кина од нашата фабрика. Xinrong Електрични е еден од водечките како производители и добавувачи во Кина. И кориснички услуги и бесплатен примерок се исто така достапни.