Профил на компанијата

Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd  основана во 1999 година, професионален производител специјализирана за истражување, развој и производство на  рерната носителот светилка . Ние се наоѓа во Liuhao Таун, Haimen градот, во близина на Шангај порта, со удобен превоз пристап. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет. 

Ние нудиме различни видови на печка носителот светилка, нашата печка држачот на сијалицата обично се користи за печка на гас, чиста пареа печка, пареа печка, печка нежните. Производи се главно се извезуваат во Италија, Турција, Блискиот Исток и од други земји и региони со нашиот одличен квалитет, повластена цена, сесрдно за домашни и странски услуги на клиентите!

sdfsdf (1)

Секој вработени во нашата компанија служи секој клиент во целиот свет со принципи: топло услуга е во пред; контролирање на квалитетот е на база на развој; репутација е основа за опстанок. Ако сте заинтересирани во нашите производи, можете да не контактирате во секое време и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за кориснички налог, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате. Ние сме во потрага очекуваме да воспоставување на успешни деловни односи со нови клиенти од целиот свет.

ccvcvcv


WhatsApp Online Chat !