за нас

Haimen Xinrong Електрични копродукции, Ltd основана во 1999 година, професионален производител специјализирана за истражување, развој и производство на  рерната носителот светилка . Ние се наоѓа во Liuhao Таун, Haimen градот, во близина на Шангај порта, со удобен превоз пристап. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.

  • 5931a1402
  • ea476bd32
WhatsApp Online Chat !